Проєкт – 3: ПІДТРИМКА ЖІНОК ТА СІМЕЙ, ЯКІ ВТРАТИЛИ БЛИЗЬКИХ НА ВІЙНІ

Виклики: Україна зараз має 1 мільйон військовослужбовців. 95% – це чоловіки. Війна спричинила багато жертв. За оцінками, на сьогоднішній день у війні загинуло близько 100 000 військових. Кожен із них чийсь син, чоловік чи батько.

Наша відповідь: віра в Ісуса Христа та впевненість у майбутньому воскресінні дає найбільшу силу та надію членам родини, які вижили. Отже, церква має хороші можливості для надання практичної допомоги людям, чиї родичі загинули, служачи своїй країні. Дійсно, втрата чоловіка, батька і годувальника – це важка втрата, яку важко подолати поодинці.

Цю втрату можна заповнити лише любов’ю до Бога, вірою у воскресіння, постійною психологічною підтримкою та заступницькою молитвою небайдужих людей.

БАЧЕННЯ НА НАЙБЛИЖЧІ 5-7 РОКІВ – ЦЕНТР ОПІКИ ТА ПІДТРИМКИ СІМ’Ї

Забезпечити комплексну допомогу 1000 жінкам, які є дружинами та матерями військових, зосереджуючись на 5 основних сферах:

  • 1. Психологічна підтримка
  • 2. Групове вивчення Біблії
  • 3. Консультування та навчання
  • 4. Гуманітарна допомога
  • 5. Юридичний супровід

Якова 1:27: «Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх, себе берегти чистим від світу».

Повернутись
Зворотній зв'язок Звʼяжіться з нами по будь-яким питанням

Якщо у вас виникли питання щодо діяльності «Мій Дім» або ви бажаєте доєднатись до нас та стати нашим партнером, напишіть нам!

Або звертайтеся до нашого співробітника

По телефону: +38 068 813 26 16

Допомога
Партнери
Сім'я
Команда
Залишити заявку

Залишіть заявку на сайті і ми обов'язково зв'яжемося з Вами!


    Переверніть телефон