Проєкт – 5: ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР

Виклики: війна спричинила нові та унікальні проблеми для більшості українців. Громадяни розгублені, у розпачі та без надії. Для довгострокових рішень і одужання людям потрібно давати «не рибу, а вудку». Їх потрібно навчити справлятися з викликами сьогодення.

Наша відповідь: більше семи років «Мій Дім» керує багатофункціональним тренінговим центром. Співробітників і волонтерів навчають найкращим практикам підтримки прийомних сімей та інших осіб, яким ми служимо. Сім’ї та окремі люди, яким ми служимо, від дітей до ветеранів, отримують неоціненну освітню допомогу та підтримку в усіх сферах їхнього життя. Різноманітні навчальні програми розроблені для задоволення конкретних потреб кожної людини та домогосподарства у великій родині «Мій Дім». Ми прагнемо надати кожній людині інструменти для успішного управління життям, особистісного зростання у Христі та служіння Богу та іншим.

БАЧЕННЯ НА НАЙБЛИЖЧІ 5-7 РОКІВ: ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР

Наша мета — навчити 10 000 людей ефективно справлятися з викликами, пов’язаними з війною та пов’язаними з нею кризами. Для задоволення потреб кожного члена великої родини «Мій Дім» буде розроблено різноманітні індивідуальні навчальні програми. Коли потреби задовольняються, ми будемо ефективніше служити Богові, служачи іншим.

Повернутись
Зворотній зв'язок Звʼяжіться з нами по будь-яким питанням

Якщо у вас виникли питання щодо діяльності «Мій Дім» або ви бажаєте доєднатись до нас та стати нашим партнером, напишіть нам!

Або звертайтеся до нашого співробітника

По телефону: +38 068 813 26 16

Допомога
Партнери
Сім'я
Команда
Залишити заявку

Залишіть заявку на сайті і ми обов'язково зв'яжемося з Вами!


    Переверніть телефон