Проєкт – 2: ДЕННИЙ ЦЕНТР ДЛЯ ДІТЕЙ

Виклики: багато сімей на Херсонщині пережили окупацію та щоденні обстріли. Вибухи травмують людей, і пов’язаний із цим тягар стресу потребує багатьох років, щоб повністю вилікуватися. Травма поширена, а робота величезна, але Бог підготував «Мій Дім» до такого служіння ще до того, як почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Наша відповідь: ми створюємо безпечні дитячі центри, які задовольняють потреби дітей, надаючи освіту, психоемоційну підтримку та духовне навчання, щоб збільшити ймовірність нормального та щасливого дитинства.

Денний центр – це безпечне місце, де діти шкільного віку можуть проводити час п’ять днів на тиждень. Незважаючи на безперервні обстріли міста Росією, зараз у Херсоні дитячий садок відвідують 36 дітей із 30 родин. Наша щоденна розвиваюча діяльність у центрі зосереджена на чотирьох напрямках:

  • 1. Освіта
  • 2. Здорове харчування
  • 3. Життєві навички
  • 4. Духовне зростання

БАЧЕННЯ НА НАЙБЛИЖЧІ 5-7 РОКІВ – ДЕННІ ЦЕНТРИ

У Херсонській області ми плануємо відкрити 40 центрів (10 в межах міста Херсон і 30 в області), де будуть виховуватися та навчатися близько 1000 дітей, як було зазначено раніше. Центри стануть притулком для задоволення духовних і фізичних потреб і покращать якість життя.

Матвія 19:14 Ісус сказав: «Пустіть дітей приходити до Мене, і не зупиняйте їх, бо Царство Небесне належить таким, як вони».

Повернутись
Зворотній зв'язок Звʼяжіться з нами по будь-яким питанням

Якщо у вас виникли питання щодо діяльності «Мій Дім» або ви бажаєте доєднатись до нас та стати нашим партнером, напишіть нам!

Або звертайтеся до нашого співробітника

По телефону: +38 068 813 26 16

Допомога
Партнери
Сім'я
Команда
Залишити заявку

Залишіть заявку на сайті і ми обов'язково зв'яжемося з Вами!


    Переверніть телефон