Проєкт – 4: ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ (VETERAN HUB)

Виклики: воєнна травма часто приносить сильний біль і тривогу тим, хто стикався зі смертю та жахами на полі бою протягом тривалого часу. Навіть сильні чоловіки часто не можуть витримати цей психологічний тиск. Отримані наслідки є руйнівними для них, їхніх близьких і суспільства. Ветерани війни часто вдаються до алкоголізму, наркотиків і злочинів, щоб впоратися з посттравматичним стресовим розладом. Чоловіки, які ризикували життям за Україну, заслуговують на велику повагу та підтримку. Вони заслуговують на можливість зрозуміти справжній мир і спасіння, доступні лише в Ісусі Христі.

Наша відповідь: Veteran Hub є частиною центру My Home Care Center, де ветерани можуть отримати необхідні послуги та підтримку. Психологічні консультації, юридична підтримка, навчання фінансовій грамотності, зустрічі з духовними лідерами християнської спільноти – це лише частина послуг, які надають ветеранам наші волонтери та служителі. Ми віримо, що ті, хто захищав життя мирних людей своєї країни у воєнний час, мають знайти порятунок у Господі. Безперечно, тоді вони стануть сильними воїнами Христовими, щоб служити народу України.

Ці ветерани, які сьогодні вкрай потребують нашої підтримки, після одужання стануть потужними агентами змін і відновлення Херсонщини та всієї України.

БАЧЕННЯ НА НАЙБЛИЖЧІ 5-7 РОКІВ: Veteran Hub

Ветеранський хаб, створений «Мій Дім», стане майданчиком для об’єднання ветеранів. Цей хаб у Херсоні слугуватиме пілотною локацією. Потім у різних куточках Херсонщини запрацюють ще 15 локальних ветеранських центрів.

Ніхто не розуміє солдата краще, ніж інший солдат. Зараз у нашій команді є військові капелани, які виконують свої обов’язки у Збройних Силах України. У майбутньому вони стануть лідерами для Херсонського ветеранського хабу та обласних центрів.

Програма Veteran Hub створює платформу, де ветерани отримують:

  • – Правову допомога
  • – Психологічну допомога
  • – Лікування та реабілітацію залежних від психоактивних речовин
  • – Програми навчання
  • – Духовна підтримка
  • – Відкритий форум для спілкування

Ми віримо, що ветерани відновляться психологічно, емоційно та фізично. Після одужання ветерани стануть волонтерами, які ідеально підготовлені для допомоги іншим ветеранам.

Повернутись
Зворотній зв'язок Звʼяжіться з нами по будь-яким питанням

Якщо у вас виникли питання щодо діяльності «Мій Дім» або ви бажаєте доєднатись до нас та стати нашим партнером, напишіть нам!

Або звертайтеся до нашого співробітника

По телефону: +38 068 813 26 16

Допомога
Партнери
Сім'я
Команда
Залишити заявку

Залишіть заявку на сайті і ми обов'язково зв'яжемося з Вами!


    Переверніть телефон