Християнський світ повинен об’єднатися

З початку заснування ми вірно служимо Богу через допомогу кожній дитині-сироті в тому, щоб знайти для неї люблячу християнську родину.

Понад 300 дітей-сиріт, які раніше жили в дитячих будинках, були усиновлені в українських родинах і отримали благословення у люблячих батьків-християн. Цим дітям надається комплексна підтримка, включаючи фізичну, психологічну, освітню та оздоровчу допомогу. Ваша щедрість і відданість забезпечують любовʼю та турботою кожну дитину, аж до досягнення нею 18 років.

На жаль, неспровокована війна, яку підступно і варварськи розпочала Росія, змінила фокус служіння «Мій Дім». Ми не припиняємо працювати над зменшенням і зрештою усуненням випадків відмови від дітей. З вашою допомогою ми продовжуємо підтримувати існуючі сім’ї, які усиновили дітей. Крім того, ми починаємо нові програми для більш ефективного служіння Господу в Україні.

Сотні тисяч наших чоловіків і жінок взяли в руки зброю на захист Батьківщини, віддавши своє життя за визволення нашої країни від сучасного фашизму. Додаткових страждань на Херсонщину завдав останній акт російського екологічного тероризму – руйнування дамби Каховської ГЕС. Довгострокових руйнівних наслідків для сільського господарства, довкілля та якості життя Херсонщини не уникнути. Невиправдане вторгнення Росії завдало неймовірного болю та страждань її мирному сусідові, Україні.

Команда «Мій Дім», як християни та українці з великим досвідом служіння, не може сидіти мовчки як спостерігач. Крім того, нам потрібна ваша підтримка. Дорогі друзі та партнери, будь ласка, регулярно моліться та долучайтесь, щоб допомогти Мій Дім знайти практичні рішення, щоб показати любов Христа в Україні. Християнський світ повинен об’єднатися в цей важкий час, перед яким стоїть усе людство. Бог пообіцяв завжди бути з нами. Просимо Вас завжди працювати з нами! Слава Богу за все!

Повернутись
Зворотній зв'язок Звʼяжіться з нами по будь-яким питанням

Якщо у вас виникли питання щодо діяльності «Мій Дім» або ви бажаєте доєднатись до нас та стати нашим партнером, напишіть нам!

Або звертайтеся до нашого співробітника

По телефону: +38 068 813 26 16

Допомога
Партнери
Сім'я
Команда
Залишити заявку

Залишіть заявку на сайті і ми обов'язково зв'яжемося з Вами!


    Переверніть телефон